2

2024 Okuma Raporları

453 üye · 56 yeni gönderi
Yükte hafif, pahada ağır bir mayıs ayıydı ✨
232 syf.
9/10 puan verdi
Her şeyimle her şeyini..bütün kusurlarınla. İlk kitabına kıyasla daha çok beğendim. Mikhail ile Bianca’nın her sorunu düzgünce uzatmadan çözebilmeleri çok güzeldi, çok uyumlulardı. Okurken Sergei’nin hikayesini de merak ettirdi. Dün akşam kitap okuyamıyorum diye kendi kendime triplere girdikten sonra bugün keyifsizliğime birebir geldi. Sadece zaten ikilinin kusurları vardı bir de age gap gerek var mıydı bilmiyorum 10 yaş fazla gibi. Bi de can sıkıcı olan şey bianca nın babasıydı, kitaba giriyor Bianca şak tokatı yiyor. Hemen seriye devam etsem mi etmesem mi ilkini bu kadar sevememiştim ilerledikçe daha mı güzelleşiyor bakalım
Kırgın Fısıltılar
Kırgın FısıltılarNeva Altaj · Artemis Yayınları · 20231,146 okunma
Reklam
“Anlıyor musunuz, anlıyor musunuz sayın bayım, bir insanın artık gidebileceği hiçbir yerin olmaması ne demektir, anlıyor musunuz? Çünkü her insanın gidebileceği hiç değilse bir yerin olması gerekmez mi?
"Her hayatın binlerce farklı yolu vardır. Her bir karar, farklı bir yola çıkarır." "Hayatta, şu anki anda yaşamayı öğrenmek gerekiyor. Pişmanlıklar geçmişe aittir ve geleceği şekillendirmez." "Belki de mutluluğun sırrı, yalnızca şu anı kabul etmektir. Kendine ve çevrene karşı nazik olmaktır." "Hayat, yaptığımız seçimlerin bir toplamıdır. Ancak, bu seçimlerin bizi nasıl tanımladığı değil, nasıl hissettirdiği önemlidir." "Her bir hayat, yaşanmayı bekleyen bir hikayedir. Kütüphanede, her kitap birer hayatı temsil eder."
Ayrıntılar çok önemli! Ayrıntılar mahveder her zaman her şeyi…
eskidn neredeyse ölecek duruma gelmeden ba­kılamayan şey, şimdi tokalaşmak kadar kolay görülüyor.
Sayfa 11 - Can YayınlarıKitabı okudu
Reklam
1.000 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.